Expanzní střela

S nadcházející změnou legislativy, ještě více rozšiřujeme nabídku střeliva pro krátké zbraně s expanzní střelou. Bezkonkurenčně nejdále jsou v této oblasti výrobci z USA z nichž ty nejvýznamnější zastupujeme i pro trh v ČR. Vzhledem k rozsahu nabídky tohoto střeliva, kde výrobci zohledňují i např. provedení střeliva pro zbraně s krátkou hlavní, což má význam např. u .357 Mag apod., není možné zde vše uvádět.
Jedná se o značky:
Hornady, řady Critical Defense, Critical Duty, Custom Handgun, American Gunner v rážích od 6,35mm Br. až po .500 SaW Federal Premium, řady Personal Defense, Syntech Defense, atd. opět v řadě ráží pro krátké zbraně SPEER, řada Personal Protection, Carry Gun v řadě pistolových a revolverových rážích s legendárními střelami GoldDot CCI Blazer, střelivo se střelami FMJ a JHP od SPEER v zajímavých cenových relacích I když máme již z roku 2020 dostatečně předobjednáno a alokováno na rok 2021, není dostupnost i tak v současné době úplně nejlepší. Důvodem je extrémní poptávka v USA, kterou výrobci nestíhají pokrývat.
Pokud máte zájem a chcete svým zákazníkům zajistit co možná nejvíce, je nutné si u nás zboží také předobjednávat. Žádné zálohy nejsou třeba, chceme být jen schopni Vám všem zajistit dostatek produktů a to bez plánování v současné době prostě nelze...
Katalogy jsou u nás k dispozici a můžete si je vyžádat (Hornady i v Českém jazyce) a vše naleznete samozřejmě i na webech uvedených výrobců.