Leica Ultravid HD 8x50

Katalogové číslo:40295
Výrobce:
Cena vč. DPH:49.590,- Kč
Cena bez DPH:40.983,- Kč
Dostupnost:3 - 5 Dní
Toto zboží je novinka

Soubory ke stažení

Koupit produkt:

 
49.590 Kč 3 - 5 Dní
ks


LEICA ULTRAVID  HD 8 x 50

LEICA ULTRAVID HD 8 x 50

LEICA ULTRAVID  HD 8 x 50
Umožňuje neunavující pozorování i při slabém měsíčním světle. 8násobné zvětšení zajišťuje klidný a ostrý obraz bez nutnosti neustálého doostřování.

Popis produktu:

LEICA ULTRAVID 8x50 HD přináší 8 násobné zvětšení, čím umožňuje pozorování i těch nejmenších detailů na velké vzdálenosti..  Leica Ultravid HD 50 – dalekohledy pro libovolné nepříznivé světelné podmínky i soumrak.

Vnější čočky jsou navíc vybavené systémem AquaDuraTM. Ten je Aquafobní a usnadňuje tak čištění skel a zabraňuje usazování kapek. Díky všem těmto věcem má dalekohled brilantní obraz a může být používán i za velmi špatných světelných podmínek a nepříznivém počasí.

Dokonce ani extrémně chladné počasí nedokáže delekohledy Leica Ultravid zastavit před doručením impozantního obrazu. Nový ostřící mechanizmus využíva teflónové deštičky s minimem lubrikantu a díky tomu dalekohled vydrží teplotu až -25° C. Celé tělo je vodotěsné do hloubky  až 5m.

Dalekohledy Ultravid 50 dosahují takových hodnot kontrastu a jasu obrazu, kterých bylo dosud jen stěží možné dosáhnout i při použití objektivů s větším průměrem. Všechny modely 50 jsou nabízeny s pogumovaným povrchem v černé barvě.

Máte dotaz k Leica Ultravid HD 8x50?

Uveďte e-mail, případně telefon, specifikujte Váš dotaz a my se Vám obratem budeme věnovat.Označené* položky jsou povinné.V košíku máte 0 produktů.
Celkem za: 0
Přejít k pokladně