Zeiss

Puškohledy ZEISS - to je špičková kvalita od tradičního výrobce bez jakýchkoliv kompromisů. Puškohledy Zeiss jsou produkovány v hightech výrobkové řadě Victory nebo tradiční Classic, vybaveny optickou soustavou Varipoint nebo Diavari

optická soustava Varipoint - černý nebo červený bod s neměnou velikostí, s měnícím se přiblížením se mění pouze zvětšení, resp. zmenšení cíle, míříš pouze bodem, vodorovná osnova slouží pouze k odhadu vzdálenosti - mezera mezi vodorovnou osnovou znamená 1,4 m na vzdálenost 100 m (jelen na široko). Varianty používaných záměrných křížů u optické soustavy Varipoint jsou uvedeny následně za tabulkovým přehledem výrobkové řady Victory Varipoint. optická soustava Diavari - bod, kříž i cíl se zvětšují, resp. zmenšují s měnícím se přiblížením souměrně, mezera mezi vodorovnou osnovou (její silnější částí) představuje 70 cm na vzdálenost 100 m (srnec na široko). Varianty používaných záměrných křížů u optické soustavy Diavari jsou uvedeny následně za tabulkovým přehledem výrobkové řady Victory Diavari, resp.Classic Diavari.

technické know how puškohledů ZEISS obecně - zapínání červeného bodu je iniciováno odtažením ovládacího tlačítka od těla puškohledu ..... absolutní vyloučení nechtěného zapnutí, intenzita jasu červeného bodu se mění zcela plynule od maxima k minimu, pokud se červený bod vypne a zapne, vždy se rozsvítí se stejnou intenzitou - i přes případné pootočení ovládacího tlačítka, červený bod se automaticky vypíná po 3 hodinách svitu, několikavrstevné potažení všech skleněných elementů vnitřní optické soustavy, povrstvení vnějších stran skel optické soustavy technologií LotuTec, které minimalizuje možnost vnějšího znečistění. Rozsah funkčních teplot je -25 až +50 C, optimální vzdálenost oka od okuláru je 8 až 9 cm, všechny vyráběné modely puškohledů jsou plněny dusíkem a vodotěsné s hodnotou 400 mbar. Dvě varianty upevnění puškohledu ke zbrani - klasická a obvyklá, tj. hladký tubus a puškohledová montáž s kroužky 30mm, případně varianta tubusu s pevně integrovanou šínou - pro upevnění ke zbrani se používá montáž bez kroužků.

Vaši správnou volbu puškohledů ZEISS najděte v tabulce TECHNICKÝCH DAT puškohledů ZEISS.
Informace o aktuálním stavu na tel.602751091 nebo frybortzbrane@sznam.cz

Soubory ke stažení
Stránky:
1


Stránky:
1

V košíku máte 0 produktů.
Celkem za: 0
Přejít k pokladně