Obchodní podmínky

Ceny pro koncové zákazníky jsou uvedeny včetně DPH a bude k nim připočteno poštovné a balné. Vaše objednávky budou v co nejkratší době vyřízeny. Pokud by dodací lhůta byla delší, tak Vás budeme informovat e-mailem. Vyhrazujeme si právo na změnu ceny při výrazné změně ceny dodavatelů, nebo změně kursu koruny vůči zahraničním měnám.

Prodeje s omezením

Podle platných zákonů je nákup některých typů zboží omezen dosažením věku 18-ti let. Jedná se o následující skupiny zboží:

  • zbraně kategorie D (plynovky, vzduchovky…)
  • munice kategorie D (nábojky do plynových zbraní, diabolky)
  • pyrotechnické prostředky (efektové rakety do plynovek) atp.)
  • sebeobranné prostředky (paralyzery, sebeobranné spreje)

Prodej zbraní,munice na jejichž nákup je nutnost vlastnit platný zbrojní průkaz či nákupní povolení, musí být proveden osobním odběrem na naší prodejně s příslušnými doklady.

  • Bez splnění výše uvedených podmínek nemůže být objednávka obsahující kterýkoliv z výše uvedených typů zboží vyřízena a bude stornována. Na základě dohody s námi lze případně takovou objednávku vyřídit bez sporných položek.
  • Veškeré dodatečně poskytnuté osobní údaje jsou považovány za důvěrné a je s nimi nakládáno podle ustanovení uvedených v odstavci Ochrana osobních údajů.

Ochrana osobních dat

Veškeré nakládání s osobními údaji se řídí Zákonem č. 101/2000 Sb. O ochraně osobních údajů. Vyplněním závazné objednávky kupující dává provozovateli obchodu firmě FRYBORT-ZBRANE svůj souhlas ke shromažďování a archivaci osobních údajů o kupujícím a jeho nákupech. Osobní údaje získané provozováním obchodu nejsou a nebudou prodávány, pronajímány ani jinak sdíleny s jinými subjekty. Veškeré osobní údaje slouží výlučně pro interní potřeby firmy a jsou považovány za přísně důvěrné. Požadované uvedení Vaší e-mailové adresy nebo telefonního čísla slouží pro potvrzení objednávky, popřípadě ověření nejasností v objednaném zboží. Zákazník má právo kdykoliv písemně požádat o výmaz osobních údajů z naší databáze.